Komunikat zarządu PZBS

Zarząd PZBS ponownie przypomina, że zgodnie ze stanowczą rekomendacją Ministerstwa Sportu z dnia 10 marca 2020 r., zaleca się odwołanie wszelkich imprez brydża sportowego organizowanych przez związki brydżowe wszystkich szczebli lokalnych. Rekomendacja Ministerstwa Sportu obejmuje okres do końca marca br. Zarząd PZBS zdecydowanie przychyla się do tej rekomendacji. W przypadku kolejnych zaleceń bądź decyzji Ministerstwa Sportu, będziemy o nich informować na bieżąco.

Jednocześnie, Zarząd PZBS – na podstawie par. 8 ust. 4 pkt a) i e) oraz par. 29 pkt g) Statutu – informuje, że w przypadku przeprowadzenia zawodów brydża sportowego w tym okresie, za ich wyniki nie będą przyznawane punkty klasyfikacyjne.

Głosowało 9 członków Zarządu – 9 za

Zgodnie z powyższą rekomendacją Stowarzyszenie Gnieźnieński Brydż zawiesza do odwołania Gnieźnieński Turniej Poniedziałkowy rozgrywany w restauracji Leo Libra.

Chętnych do gry zapraszam na platformę Bridge Base Online: w poniedziałki około 17 a w pozostałe dni około 20. Formuła rozgrywek do ustalenia – na początek proponuję mecze towarzyskie. Mój nick na BBO: MarekW. Przy okazji przypominam, że na BBO organizowane są turnieje (zatwierdzone przez PZBS), w których można zdobywać punkty klasyfikacyjne.

Więcej informacji na temat gry na BBO znajdziesz na stronie PAB oraz WZBS

Marek Wojciechowski

Komentarze | Comments

komentarze | comments